V čem letos na pláž? Volte plavky s barvami a vzory

- Komerční sdělení -brilantní

Toto je pět druhů plavek, které byste si měli vyzkoušet.

Plážová móda rozkvetla. Naleznete v ní retro prvky ze sedmdesátých let, klasické bardotky, sportovní i elegantní střihy pro každou postavu. Potisky hýří květinovými, geometrickými a abstraktními vzory.

Trojúhelnice
Bikiny s trojúhelníkovými podprsenkami s uvazováním na šňůrku byly hitem letošního týdne plavkové módy v Miami.

Sluší štíhlým ženám se souměrnou postavou. Minimum látky se dobře doplňuje s nápadnými doplňky v etno stylu.

První bikiny
Když se Brigitte Bardot v roce 1953 objevila v bikinách na pláži v Cannes, způsobila hotovou revoluci. Její plavky odhalovaly břicho, což bylo v těch dobách velmi odvážné.

Dodnes z nich přežil vrchní díl – uprostřed stažená podprsenka bardotka, která pěkně tvaruje poprsí.

Atypické
Plavky s atypicky řešeným vrchním dílem se inspirují sportovními podprsenkami a plážovými tričky, díky pestrým vzorům jsou však mnohem dekorativnější. Hezky vyniknou zejména na postavě s menším poprsím.

Celé
Celé plavky nabízejí odvážná střihová řešení a dekorativní potisky, které se poprvé objevily plavkové módě v sedmdesátých letech minulého století. Dokáží decentně zamaskovat vyčnívající bříško.

Nepraktická nádhera
Celé háčkované plavky z roku 1976 nebyly moc vhodné ke koupání, měly však odvážný střih, který inspiroval i současné návrháře.

S kosticemi
Dvoudílné plavky s kosticemi jsou vhodné pro ženy s objemnějším poprsím, kterému dávají pěkný kulatý tvar. Ženské křivky, které jsou samy o sobě nápadné, je vhodné vyvážit jednoduchými doplňky: espadrilkami a slunečními brýlemi – aviatorkami.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora