Správa mateřské školy: Pomocí chytré aplikace bude zpracování dat jednodušší

- Komerční sdělení -brilantní

Provozování mateřské školy, jeslí či dětské skupiny s sebou přináší i spoustu starostí. Není to jen starost o svěřené děti, ale s souvisí s tím také různé evidence. A to nejen školkovného, faktur či plateb za jednorázové akce, kterých se děti účastní, či docházkový systém zaměstnanců. Zjednodušit tuto oblast pomůže jednotný informační systém. Jaké nabízí možnosti?


Správa mateřské školy

Pro provozovatele institucí, které se zabývají vzděláváním a hlídáním dětí, existuje propracovaný systém, co eviduje jednotlivé údaje, s nimiž se ve své činnosti mohou setkat. Jeho výhody ocení učitelé i rodiče dětí, protože značně zjednodušuje agendu. Správa mateřské školy pomocí jediné aplikace je praktická a snadná, a to díky tomu, že její systém navrhovali ti, co se v dané problematice velmi dobře orientují. Velmi dobře pochopili skutečné potřeby a začlenili je do aplikace.


Aplikace pro školku

Informační systém, která pomáhá pracovníkům školek, jeslí nebo dětských skupin s plněním jejich úkolů, pomáhali tvořit učitelé a ředitelé mateřských škol. Aplikace pro školku respektuje současné trendy předškolního vzdělávání. Její výhodou je hlavně to, že si ji lze nejprve vyzkoušet zdarma.

Na vlastní kůži si ověříte, jak funguje v praxi, a teprve potom se rozhodnete, jestli i pro vaši organizaci bude přínosem. Už ve verzi zdarma je možné vyzkoušet všechny funkce, a to bez omezení. Podle toho, co vám bude nejvíce vyhovovat, je pak možné přejít k placené verzi.


Docházkový systém pro školky

Evidence docházky v mateřské škole může být vedena i elektronickou formou, což značně zjednodušuje zpracování dat – docházky dětí, učitelů a dalších zaměstnanců, výpočet školného, stravného a různých poplatků spojených například s hrazenými kroužky. Aplikace MáŠkolka nabízí nulové zřizovací náklady.

Docházkový systém pro školky pracuje na základě RFID bezkontaktních karet, přičemž se lze do něho přihlásit ručně, nebo pomocí čipové karty, se kterou mohou pracovat i samy děti. Rodiče díky kartě evidují příchody a odchody svých dětí a učitelé hned vidí, kolik dětí je ve školce přítomno. To má návaznost například na to, kolik jídel bude třeba konkrétní den připravit.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora